ZAGINĄŁ TADEUSZ KOSIEWICZ. TRWAJĄ POSZUKIWANIA MĘŻCYZNY

Policjanci Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Ostródzie poszukują zaginionego Tadeusza Kosiewicza. 62-latek ostatni raz widziany był przez pracowników schroniska dla osób bezdomnych Markot w Marwałdzie, gm. Dąbrówno, 24 czerwca 2024 r. około godziny 9:30 po tym jak oświadczył, że wychodzi na grzyby i od tamtej pory nie nawiązał kontaktu.

Zaginiony mierzy 165-170 cm wzrostu, budowa ciała z widoczną otyłością brzuszną, włosy krótkie siwe bez łysiny, oczy koloru ciemnego. Uszy lekko odstające. Twarz bez zarostu. Nos normalny. Uzębienie – niepełne, widoczne braki w przedniej części szczęki. Mężczyzna porusza się w charakterystyczny wyprostowany sposób. W mowie słyszalna charakterystyczna gwara kurpiowska.

W dniu zaginięcia ubrany był w jasnoniebieskie dżinsy, kurtkę wiosenną w kolorze ciemnym bez kaptura, czapkę z daszkiem koloru ciemnego, czarne kalosze z filcem u góry nogawek.

Osoby posiadające wiedzę na temat opisanego zdarzenia proszone są o kontakt z ostródzką jednostką policji pod numerem: 47 732 42 01 lub numer alarmowy 112

Dodaj komentarz

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.