ZATRZYMANY NIETRZEŹWY KIERUJĄCY

W środę (21.06.2023) chwilę około 18:00 policjanci Posterunku Policji w Łukcie dokonali zatrzymania nietrzeźwego kierującego.

Wczoraj (21.06.23) około godziny 18 w Łukcie przy ul. Ostródzkiej policjanci miejscowego posterunku Policji zatrzymali do kontroli drogowej 44 letniego kierującego volkswagenem. W toku wykonywanych czynności okazało się, że mężczyzna jest nietrzeźwy. Badanie wykazało obecność ponad dwóch promili alkoholu w jego organizmie. Kierującemu zatrzymano prawo jazdy. Jego pojazd przekazano wskazanej osobie.

Teraz ze swojego zachowania będzie tłumaczył się przed sądem.

(mp) KPP Ostróda

2 komentarze

Ja myślałem, że w końcu zatrzymali pirata drogowego, który grasuje po ul.Czarnieckiego do ronda, gdzie zaczyna się ul. Grunwaldzka. Jeździ samochodem, a właściwie ściga się po ul.Czarnieckiego, wielokrotnie przekraczając dozwoloną szybkość. (nawet 100km/h!). A policja udaje, że nic takiego się nie dzieje. Nawet ich nie widać kiedy ten bandyta i pirat drogowy robi sobie rajd. Jak przyspiesza, to słychać wycie jakby startował F-17. To trwa już bardzo długo. Od rana do późnej nocy! Teraz doszedł jeszcze jeden łobuz (inaczej nie można go nazwać) na motorze. Też przekracza szybkość, robiąc głośny hałas strzelając z tłumika. Nie wiem, czy to ten sam co jeździ samochodem! Jeżdżą na zmianę. Albo samochód, albo motor. Czasem myślę, czy to nie synalek jakiegoś policjanta albo innego notabla. Inaczej nie mogę wytłumaczyć sobie tak długiego jeżdżenia bez żadnych konsekwencji! Może z tą sprawą policja pokaże, że jest od tego, do czego została powołana! Samochód ściga się przynajmniej rok czasu! Pewnie policja czeka, aż dojdzie do wypadku, być może nawet śmiertelnego!

Na Grunwaldzkiej to samo, to już nie ulica a odcinek specjalny, tu jeździ kilku idiotów, hałas jest nie do zniesienia szczególnie teraz, latem, to jest cud że od dość dawna nie było wypadku, a zdarzały się tu już bardzo poważne. Również nie rozumiem obojętności policji, no ale lepiej złapać małolata z gramem palenia niż zapolować na potencjalnych morderców rodzin z dziećmi, które tamtędy przechodzą przez ulicę. Może ostroda news odniesie się do sprawy?

Dodaj komentarz

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.