ZDARZENIE DROGOWE NA TRASIE TYROWO-WIRWAJDY

W czwartek (20.06.2024r.) na odcinku drogi Tyrowo-Wirwajdy w gminie Ostróda, doszło do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego. Kierująca fordem na łuku drogi zjechała na przeciwległy pas ruchu, doprowadzając do czołowego zdarzenia z innym pojazdem. Policjanci apelują o rozważną i ostrożną jazdę zgodną z przepisami ruchu drogowego.

W czwartek (20.06.2024r.) około godziny 21:00 Oficer Dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Ostródzie otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu drogowym, do którego doszło na drodze wojewódzkiej nr 619 na odcinku drogi Tyrowo-Wirwajdy w gminie Ostróda.

Jak ustalili policjanci Referatu Ruchu Drogowego 42-letnia kierująca fordem jadąc w kierunku miejscowości Wirwajdy na łuku drogi zjechała na przeciwległy pas ruchu, doprowadzając do czołowego zderzenia z osobowym oplem. Żaden z uczestników zdarzenia drogowego nie wymagał hospitalizacji.

Przeprowadzone na miejscu zdarzenia badania stanu trzeźwości wykazały, że uczestnicy kolizji byli trzeźwi. Kierująca fordem za spowodowanie zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym ukarana została przez policjantów wysokim mandatem karnym oraz przypisaniem do jej konta punktów karnych.

Policjanci apelują do wszystkich użytkowników dróg o zachowanie szczególnej ostrożności i stosowanie się do obowiązujących przepisów ruchu drogowego!

Brak koncentracji na drodze może doprowadzić do tragicznego w skutkach zdarzenia, w których poszkodowani tracą nie tylko zdrowie ale i życie.

Bezpieczeństwo na drogach zależny od nas samych.

Dodaj komentarz

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.