ZDARZENIE DROGOWE W STARYCH JABŁONKACH

W poniedziałek w miejscowości Stare Jabłonki w gminie Ostróda policjanci Referatu ruchu Drogowego pracowali na miejscu zdarzenia drogowego gdzie kierująca seatem uderzyła w słup sieci energetycznej.

W poniedziałek (24.06.2024r.) około godziny 11:00 Oficer Dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Ostródzie uzyskał zgłoszenie o zdarzeniu drogowym, do którego doszło w miejscowości Stare Jabłonki. Patrol Referatu Ruchu Drogowego niezwłocznie udał się na miejsce gdzie zastał samochód osobowy marki Seat, który znajdował się poza drogą.

Jak się okazało, 33-letnia kierująca seatem nie zachowała należytej ostrożności podczas jazdy i zjechała na pobocze a następnie uderzyła w betonowy słup energetyczny. W pojeździe znajdowało się kilkumiesięczne dziecko. Na szczęście podróżujący nie odnieśli żadnych obrażeń i nie wymagali hospitalizacji. Kierującą pouczono.

 

Apelujemy o rozsądek na drodze oraz przestrzeganie przepisów ruchu drogowego.

Zmęczenie, roztargnienie i nieuwaga, mogą powodować tragiczne w skutkach wypadki.

Zwracajmy również uwagę na funkcje psychomotoryczne swojego organizmu, które mają wpływ na szybkość reakcji oraz koncentrację za kierownicą.

1 comments

Dobrze, że jest ograniczenie prędkości i nikomu nic się nie stało poza słupem i strachu kierujacej i dziecka. To chyba drugi przypadek w historii na tym łuku drogi, na szczęście ściąga do wewnętrzej strony a nie na chodnik gdzie mogli być ludzie.

Dodaj komentarz

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.