ZDERZENIE CIĘŻARÓWKI Z OSOBOWĄ SKODĄ. KIEROWCA I PASAŻERKA OSOBÓWKI W SZPITALU

Dziś przed południem na drodze wojewódzkiej 519 w okolicach Morąga doszło do zderzenia samochodu ciężarowego z naczepą i samochodu osobowego.

Jak informuje Janusz Karczewski z Komendy Powiatowej Policji w Ostródzie o godzinie 10:07 w miejscowości Antoniewo 34-letni kierowca samochodu ciężarowego z naczepą marki volvo  spowodował zagrożenie bezpieczeństwa ruchu drogowego. Jadąc w kierunku Małdyt  przekroczył oś jezdni i zjechał na przeciwległy pas ruchu, gdzie zderzył się z prawidłowo jadącą skodą octavią. Zarówno kierujący skodą 58-latek, jak i o rok młodsza pasażerka z obrażeniami ciała zostali przewiezieni do szpitala w Elblągu. Aktualnie trwają szczegółowe badania lekarskie.

Kierowca samochodu ciężarowego był trzeźwy.

Droga przez pewien czas była zablokowana.

 

3 komentarze

Ciekawe co na to nasza Policja,przecież ten facet tą ciężarówką nie powinien się poruszać po tej drodze,ponieważ zabrania tego znak zakazu 18-tonowy,także prawnie nie ma dyskusji co do winy.Z drugiej strony ile czasu jeszcze będziemy respektować łamanie przepisów do kolejnych zdarzeń z udziałem wielotonowego sprzętu,który najzwyczajniej nie powinien się znajdować na tej drodze,bo niszczy ją nieodwracalnie,stwarzając zagrożenie w ruchu drogowym.

Dodaj komentarz

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.