ZŁAPANO ZŁODZIEJA ROWERÓW ORAZ PASERA. 12 ROWERÓW WRÓCI DO WŁAŚCICIELI

Ostródzcy policjanci kilka dni temu zatrzymali podejrzanego 45-latka o kradzież rowerów, które kradł z piwnic i klatek schodowych. Teraz w ręce funkcjonariuszy trafił 35-letni paser, który je skupował. Niebawem do właścicieli powróci 12 jednośladów.

Na początku lutego 2017 roku policjanci kryminalni zatrzymali 45-latka, który kradł rowery. Mężczyzna włamywał się do pomieszczeń gospodarczych, kradł też jednoślady pozostawione na klatkach schodowych, a także przed sklepami. Policjanci udowodnili mieszkańcowi powiatu iławskiego kradzież 15 rowerów różnych marek, których wartość oszacowano na kwotę ponad 7 tyś. złotych. 45-latek w tej sprawie usłyszał już zarzuty.

Policjanci nadal pracowali nad sprawą, aby zatrzymać pasera. Kilka dni później ustalili i zatrzymali 35-latka, który skupował kradzione rowery. Funkcjonariusze podczas przeszukania pomieszczeń należących do mieszkańca powiatu znaleźli skradzione rowery. Inne policjanci zabezpieczyli w lombardzie. Policjanci zatrzymali mężczyzn w środę 8 lutego oraz odzyskali 12 jednośladów. Rowery niebawem z powrotem powrócą do właścicieli.

Mężczyzna usłyszał zarzuty popełnienia przestępstwa, za które grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności. Dodatkowo mężczyzna decyzją prokuratora został objęty policyjnym dozorem.

Dodaj komentarz

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.