ZNALEŹLI W MIESZKANIU KRZEWY MARIHUANY

Ostródzcy kryminalni rozpracowujący środowisko mogące zajmować się przestępczością narkotykową ustalili, że w jednym z mieszkań na terenie gminy Grunwald młody mężczyzna może uprawiać marihuanę. Kiedy w sobotę 14 maja wieczorem funkcjonariusze weszli do mieszkania, znaleźli tam kilka krzewów marihuany. Jak ustalili funkcjonariusze, z zabezpieczonych krzewów  mogłoby powstać około 180 porcji dilerskich narkotyku o czarnorynkowej wartości ponad 5.000 złotych. Ponadto, w pomieszczeniach gospodarczych należących do mężczyzny policjanci znaleźli akcesoria samochodowe, których pochodzenia 27-latek nie potrafił wytłumaczyć. Funkcjonariusze będą ustalać, czy nie  pochodzą one z kradzieży. Zatrzymany w tej sprawie mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Kilka godzin później dołączyło do niego dwóch 20-latków, przy których policjanci podczas nocnych działań znaleźli marihuanę. Wszyscy podczas przesłuchań przyznali się do winy.

Za uprawę konopi indyjskich grozi kara pozbawienia wolności do 3 lat. Posiadanie środków odurzających jest zagrożone taką samą karą.

KPP Ostróda

3 komentarze

brawo brawo ,ostródzka policja cóż za osiągnięcia , dzięki wam świat stanie się lepszy , szczególnie ci 20latkowie jak pójdą na 3 lata do więzienia to zresocjalizują się i wrócą lepsi i mądrzejsi 😉 szkoda że 1200 km dalej w Holandii czy w Czechach można uprawiać sobie konopie indyjskie w domu i nikomu nie dzieje się krzywda, za to u nas lepiej żeby dzieciaki chodziły do Pachniaka (na grunwaldzkiej) po dopalacze a 20 latkowie mieli nasrane w papierach, no nic tylko czekać na medale i podwyżki dla funkcjonariuszy policji.

Dodaj komentarz

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.