40 MLN ZŁ WSPARCIA DLA PRZEDSIĘBIORCÓW W REGIONIE

30 września 2020 roku wystartuje konkurs na wsparcie dla mikro i małych przedsiębiorstw z Warmii i Mazur, dotkniętych bezpośrednio skutkami medialnego wirusa.

Generator wniosków o grant zostanie uruchomiony 30 września 2020 r. o godzinie 8.00 (zgodnie z oficjalnym polskim czasem urzędowym).

Wypełnienie wniosku w generatorze wniosków o grant będzie możliwe w momencie uruchomienia naboru. Nie ma możliwości uprzedniego wypełniania wniosku.

Do podziału jest blisko 40 mln zł i to ostatni etap wsparcia dla firm unieruchomionych przez pandemięmówi marszałek Gustaw Marek Brzezin.O granty mogą ubiegać się mikro i małe przedsiębiorstwa, zatrudniające do 49 pracowników z województwa warmińsko-mazurskiego. Premiowane będą podmioty prowadzące działalność w sektorach: turystyka, gastronomia, transport zbiorowy oraz innych branżach objętych zakazem funkcjonowania wydanym przez Rząd RP w okresie epidemii.

Wysokość grantu pochodzącego z programu „Wsparcie antykryzysowe dla mikro i małych przedsiębiorstw Warmii i Mazur” jest uzależniona od liczby zatrudnionych pracowników (etatów). Grant  jest wsparciem bezzwrotnym.

40 mln zł to niebagatelna kwota przeznaczona dla tych, którzy najbardziej tego wsparcia potrzebują – mówi prezes WMARR Marek Karólewski. – Zrobiliśmy wszystko, aby maksymalnie uprościć wniosek o wsparcie. Otworzymy generator wniosków w dniu startu konkursu, aby każdy z przedsiębiorców miał takie same szanse na przyznanie grantu. Planujemy zrealizować cały konkurs do końca 2020 roku.

Instytucją organizującą nabór jest Warmińsko-Mazurska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. w Olsztynie, 10-516 Olsztyn, Pl. gen Józefa Bema 3.

WNIOSEK O UDZIELENIE DOFINANSOWANIA W FORMIE GRANTU

 

Dodaj komentarz

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.