BEZPŁATNE CENTRUM INFORMACJI NATURA 2000

Fundacja Wspierania Inicjatyw Ekologicznych zachęca do skorzystania z bezpłatnych usług Centrum Informacji Natura 2000 utworzonego w ramach projektu „Misja Natura” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Instrumentu Finansowego LIFE+ oraz Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.

Z usług Centrum mogą korzystać zarówno osoby prywatne, władze lokalne, instytucje, przedsiębiorcy, jak i wszyscy zainteresowani poszerzeniem swojej wiedzy lub pomocą w rozwiązaniu konkretnego problemu dotyczącego obszarów Natura 2000. Eksperci bezpłatnie udzielą informacji na temat obszarów wchodzących w skład sieci Natura 2000, poinformują o możliwościach lokowania inwestycji. Pomogą też w rozwiązywaniu trudnych spraw, sporządzaniu raportów środowiskowych i przeprowadzeniu oceny oddziaływania na środowisko. Zespół specjalistów dzieli się również wiedzą pomocną przy sporządzaniu planów zadań ochronnych.

Pytania związane z funkcjonowaniem sieci Natura 2000 można zgłaszać osobiście w siedzibie Centrum Informacji Natura 2000 w Krakowie przy ul. Czystej 17/4, poza tym telefonicznie 12 631 57 31, jak i za pomocą formularza zgłoszeniowego dostępnego na stronie internetowej: http://misjanatura.fwie.pl/index.php/en/strona-glowna-cin.

Zapraszamy do kontaktu!

Dodaj komentarz

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.