BEZPŁATNE PRZEJAZDY INTERCITY DLA NAJMŁODSZYCH NA DZIEŃ DZIECKA

W sobotę, 1 czerwca, dzieci i młodzież do 16. roku życia będą mogły podróżować pociągami PKP Intercity po całej Polsce za darmo. Z okazji Dnia Dziecka PKP Intercity przygotowało specjalną ofertę, która obejmuje wszystkie pociągi przewoźnika w drugiej klasie.

Aby skorzystać z darmowego przejazdu, należy pobrać bilet w kasie biletowej lub u konduktora w pociągu (z wyjątkiem pociągów kategorii EIP, na które bilety można uzyskać wyłącznie w kasie). Podczas kontroli biletów trzeba okazać dokument potwierdzający wiek dziecka, taki jak dowód osobisty, paszport, legitymacja szkolna lub książeczka zdrowia. Dzieci do 4. roku życia przez cały rok mogą podróżować bezpłatnie na podstawie biletu jednorazowego z ulgą 100%.

Promocje dla Rodzin i Grup

Rodzice, dziadkowie oraz opiekunowie również mogą skorzystać z promocyjnych ofert. PKP Intercity oferuje zniżki dla grup podróżujących razem:

  1. Taniej z Bliskimi: Zniżka 30% dla grup od 2 do 6 osób, obowiązująca na przejazdy pociągami kategorii TLK lub IC. Dodatkowo można skorzystać z przysługujących ulg ustawowych.
  2. Bilet Rodzinny: Zniżka 30% dla grup od 2 do 5 osób, w której znajduje się dziecko poniżej 16. roku życia, obejmująca przejazdy pociągami ekspresowymi EIC i EIP. Posiadacze ulg ustawowych mogą korzystać ze swoich uprawnień indywidualnie.
  3. Karta Dużej Rodziny: 30% zniżki na bilety dla posiadaczy Karty Dużej Rodziny, pod warunkiem że przynajmniej dwie uprawnione osoby podróżują razem.

Dziecko korzystające z promocji z okazji Dnia Dziecka może jednocześnie być uczestnikiem grup korzystających z ofert Biletu Rodzinnego, Dużej Rodziny oraz Taniej z Bliskimi.

PKP Intercity zachęca do skorzystania z tych ofert, które nie tylko umożliwiają darmowe podróże dla najmłodszych, ale również oferują korzystne warunki dla rodzinnych wyjazdów.

Dodaj komentarz

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.