OSTRÓDA: BUDYNEK DAWNEJ TELEKOMUNIKACJI POLSKIEJ NA SPRZEDAŻ

Budynek dawnej Telekomunikacji Polskiej właśnie został wystawiony na sprzedaż. Kto wie? Być może nabywca go odświeży i wreszcie ta budowla przestanie straszyć?

Opis nieruchomości

Biura w centrum, blisko CH Galeria Mazurska.

Do sprzedaży jest prawo użytkowania wieczystego działki o numerze ewidencyjnym 128/7  o powierzchni 1427 m² oraz prawo własności posadowionego na tym gruncie budynku techniczno-biurowego o powierzchni użytkowej 2436,65 m² oraz prawo własności niezabudowanej działki o numerze ewidencyjnym 129/7 o powierzchni 790 m².
Budynek techniczno-biurowy – obiekt wybudowany w 1990 r., wolnostojący, posiada cztery kondygnacje naziemne oraz maszynownię dźwigu na dachu budynku, podpiwniczony, murowany, wykonany w technologii tradycyjnej.

Do budynku prowadzą dwa wejścia: główne zlokalizowane jest od strony północnej, dodatkowe wejście umiejscowione jest w zachodniej ścianie budynku. Na poszczególnych piętrach powierzchnia użytkowa podzielona została w tradycyjny sposób na pokoje biurowe. Na każdym z pięter zlokalizowane są sanitariaty a w centralnej części pomieszczenia pomocnicze i magazynowe. Na ostatnim piętrze znajdują się także pomieszczenia wykorzystywane wcześniej na cele czasowego zakwaterowania. Powierzchnia piwnic w budynku ma nietypowy charakter z uwagi na to, że przewidziana jest częściowo, jako schron dla ludności cywilnej. Ponadto znajdują się w niej pomieszczenia techniczne i magazynowe. Powierzchnia kondygnacji nadziemnych charakteryzuje się ponadprzeciętną wysokością piętra, która wynosi około 4,5 m.

Po stronie zachodniej budynku znajduje się parking utwardzony nawierzchnią z płyt betonowych przeznaczony dla pracowników i klientów budynku biurowego.

W i na gruncie działki o nr 128/7 znajduje się wyłaz ze schronu podziemnego o powierzchni zabudowy 3 m2.

Cena netto: 2 400 000 PLN
Powierzchnia budynków: 2 436 m2
Powierzchnia gruntów: 2 217 m2

Dodaj komentarz

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.