EMISJA ODCINKA Z KUCHENNYMI REWOLUCJAMI W OSTRÓDZIE JUŻ W CZWARTEK 18 MAJA!

W czwartek 18 maja przekonamy się, jaki był wynik Kuchennych Rewolucji w Ostródzie. Na ten dzień zapowiedziano emisję odcinka z ostródzką chińską restauracją.

W zapowiedzi odcinka możemy przeczytać:

„Fang jest rodowitą Chinką. Do Polski przyjechała w 1997 roku, by trenować drużynę tenisa stołowego. Sport ten uprawia od szóstego roku życia, co bez wątpienia ukształtowało jej charakter. Mama Fang przyznaje, że jej córka jest bardzo silną kobietą – gry rozpoczęła swoją edukację, zamieszkała w sportowym internacie z dala od domu. Dorastając, ciężko trenowała, żeby osiągnąć sukces. Dwa lata temu Fang postanowiła otworzyć restaurację, dla swojego drugiego męża – Youn. Chciała, by miał on własny biznes i pracę. Niestety dwa miesiące później mężczyzna zmarł. Kobieta przeszła załamanie; postanowiła zamknąć lokal – przez ponad miesiąc restauracja „Fang Youn” była nieczynna.

Za namową rodziny, właścicielka wznowiła działalność.  Niezłomna natura Fang nie pozwoliła się jej poddać bez walki. Kobieta wychowuje dwoje dzieci i opiekuje się własną mamę. Kiedy Fang otrząsnęła się z szoku po śmierci męża, zakasała rękawy i zabrała się do pracy. Sprowadziła z Warszawy swojego rodaka – chińskiego kucharza, który  miał przejąć stery w kuchni. Restauracja nigdy nie przynosiła dużych dochodów, a po ponownym otwarciu – w ogóle na siebie nie zarabia. Fang zaprosiła Magdę Gessler, licząc na jej pomoc.”

Jesteście ciekawi, jak wyglądała rewolucja Magdy Gessler w Ostródzie? W takim razie musicie zasiąść przed telewizory w czwartek, 18 maja o godzinie 21:30.

Kuchenne Rewolucje w Ostródzie

Dodaj komentarz

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.