SZPITAL WOJEWÓDZKI NAGRODZONY W KATEGORII ”NAJLEPSZY PRODUKT I USŁUGA”

Szpital Wojewódzki nagrodzony w konkursie Żagle Warmii i Mazur  Zespół operacyjny kierowany przez doktorów Tomasza Waśniewskiego, ordynatora Oddziału Ginekologiczno-Położniczego i Grzegorza Wasilewskiego, kierownika Zakładu Radiologii i Diagnostyki Obrazowej uzyskał wyróżnienie w kategorii „Najlepszy Produkt i Usługa Warmii i Mazur – podkategoria usługa” w konkursie marszałka województwa za pionierską w skali kraju operację, dzięki której pacjentka z bardzo poważnym powikłaniem ciąży bezpiecznie urodziła dziewczynkę i zachowała możliwość ponownego urodzenia dziecka.

Zabieg przeprowadzono w jedynej w regionie sali hybrydowej, która umożliwia jednoczesną pracę lekarzom różnych specjalności.
Podczas uroczystości w olsztyńskiej Filharmonii marszałek Gustaw Marek Brzezin wręczył statuetkę Irenie Kierzkowskiej, dyrektorowi Szpitala Wojewódzkiego. Byli też obecni niektórzy członkowie zespołu operacyjnego.

W jego skład wchodzili: Lekarze: Tomasz Waśniewski, ordynator Oddziału Ginekologiczno-Położniczego; Grzegorz Wasilewski, kierownik Zakładu Radiologii i Diagnostyki Obrazowej; Jerzy Kozerski i Mariusz Przybyłowicz z Oddziału Ginekologiczno-Położniczego; Grażyna Walento-Michalska z Oddziału Klinicznego Anestezjologii i Intensywnej Terapii. Pielęgniarki: Anna Spychała, Anna Tyllo, Katarzyna Kucharska, Katarzyna Szyszko, Małgorzata Rzeszowska.
Technicy radiologii: Natalia Tananis, Tomasz Żwirko.

Dodaj komentarz

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.