DWORZEC I ZAJEZDNIA PRZY UL. SŁOWACKIEGO IDĄ POD MŁOTEK!

Spółka Mobilis zaprasza podmioty do zapoznania się z ofertą sprzedaży nieruchomości w Ostródzie. Na sprzedaż wystawiony został dworzec z zajezdnią autobusową przy ul. Słowackiego w Ostródzie. Pod młotek idzie jeszcze zajezdnia autobusowa przy Garnizonowej.

DWORZEC I ZAJEZDNIA PRZY UL. SŁOWACKIEGO

Podstawowe dane dot. Nieruchomości:
– działki o numerach ewidencyjnych: 50/9, 52/1;
– KW nr EL1O/00018662/0;
– W miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego działki klasyfikowane są jako teren dworca autobusowego oraz komunikacji kołowej
– całkowita powierzchnia Nieruchomości: 7 552 m²;
Na nieruchomości znajduje się budynek dyżurnego ruchu, powierzchnia placu w większej części utwardzona płytami betonowymi, teren skanalizowany i oświetlony;
Minimalna cena netto 1.000.000 zł

Zajezdnia przy ul. Garnizonowej również idzie na sprzedaż.

ZAJEZDNIA PRZY GARNIZONOWEJ

Zajezdnia jest nieruchomością zagospodarowaną, znajduje się tam zaplecze socjalno-warsztatowe, część terenu utwardzona kostką betonową oraz asfaltem. Nieruchomość posiada dostęp do infrastruktury miejskiej: wodociąg kanalizacja, oświetlenie terenu, sieć energetyczna.
Minimalna cena netto 4.415.000 zł

Zainteresowane podmioty powinny złożyć Spółce pisemne zgłoszeni, w terminie do dnia 15 marca 2019 roku, do godz. 15.00. Po rozpatrzeniu przez Zarząd złożonych zgłoszeń będą podjęte dalsze ustne rokowania z wybranymi potencjalnymi nabywcami (odrębnie z każdym podmiotem). Zarząd Spółki zastrzega sobie prawo swobodnego wyboru podmiotów, z którymi podejmą rokowania, swobodnego wyboru nabywcy, odstąpienia od rokowań lub od zamiaru sprzedaży nieruchomości bez podania przyczyny.

Źródło: mobilis

Dodaj komentarz

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.