FESTIWAL MUZYKI TANECZNEJ KOLEJNY RAZ NIE ODBĘDZIE SIĘ W OSTRÓDZIE

Kultowy Festiwal Muzyki Tanecznej z Ostródy przenosi się w tym roku do Augustowa! W dniach 18-19 sierpnia fani brzmień rytmów disco-dance będą mieli okazję bawić się przy dźwiękach muzyki tanecznej, gdzie wystąpi ponad 25 topowych artystów.

Jednym z największych wydarzeń muzycznych lata w świecie disco polo jest kultowy Festiwal Muzyki Tanecznej, który zazwyczaj odbyła się w Ostródzie. Niestety, w zeszłym roku festiwal nie odbył się z powodu braku porozumienia finansowego miasta Ostródy i organizatorów. Jednak w tym roku festiwal powraca w nowej lokalizacji – w Augustowie!

DATY I ARTYŚCI DISCO POLO FESTIWAL MUZYKI TANECZNEJ AUGUSTÓW 2023

Impreza odbędzie się w dniach 18-19 sierpnia. 18 sierpnia odbędzie się impreza plenerowa (zielone tereny), a 19 sierpnia impreza w amfiteatrze, która będzie miała wstęp wolny. Podczas festiwalu pojawi się ponad 25 topowych artystów związanych z muzyką taneczną. 

25-LECIE FESTIWALU MUZYKI TANECZNEJ AUGUSTÓW 2023

W tym roku Festiwal Muzyki Tanecznej obchodzi swoje 25-lecie. To wyjątkowy czas dla fanów i wykonawców muzyki tanecznej. Jubileuszowa edycja festiwalu gwarantuje jeszcze więcej emocji i wrażeń.

LISTA ARTYSTÓW NA FESTIWALU MUZYKI TANECZNEJ AUGUSTÓW 2023

Lista zespołów zostanie opublikowana wkrótce, ale organizatorzy zapewniają, że wykonawcy to największe gwiazdy muzyki disco polo. Oficjalnym patronem medialnym festiwalu jest serwis disco-polo.info.

FESTIWALU MUZYKI TANECZNEJ AUGUSTÓW 2023 – BILETY 

Na Festiwalu Muzyki Tanecznej w Augustowie możecie kupić bilety w serwisie ebilet.pl. Cena na piątkową imprezę (18 sierpnia) to 149 zł. Bilety do nabycia tutaj.

Kultowy Festiwal Muzyki Tanecznej z Ostródy w tym roku odbędzie się w Augustowie. To wyjątkowe wydarzenie dla miłośników muzyki tanecznej, którzy będą mieli okazję zobaczyć i posłuchać ponad 25 topowych artystów. Organizatorzy zapewniają, że to będzie niezapomniany czas, a jubileuszowa edycja festiwalu gwarantuje jeszcze więcej emocji i wrażeń. 

źródło: disco-polo.pl

Dodaj komentarz

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.