FESTIWAL W OPOLU = FESTIWAL W OSTRÓDZIE?

Czy długo wyczekiwany Ostróda Fusion Festiwal się nie odbędzie? Czy gra polityczna z Opola przeniosła się do Ostródy?

Jak informuje w oficjalnym piśmie organizatorka festiwalu: Wydarzenie, które miało się odbyć w dniach 3-4 czerwca 2017 roku w Ostródzie, nie odbędzie się.

Burmistrz miasta odwołał spotkanie i odmówił wsparcia finansowego przed jego rozpoczęciem się. Jak udało nam się dowiedzieć wcześniejsze ustalenia były inne. Co się stało, że kilkanaście dni przed imprezą burmistrz zmienił zdanie?

W związku z zaistniałą sytuacją festiwal stoi pod znakiem zapytania. Na chwilę obecną wszystkie zespoły zostały poinformowane o zaistniałej sytuacji. Artyści jak i osoby wspierające przedsięwzięcie chcą walczyć o imprezę, z której dochód przeznaczony zostanie na leczenie chorych dzieci – podopiecznych Fundacji Tęczowa Chmurka.

W festiwalu mieli wystąpić między innymi: Patrycja Markowska, Verba, Agnieszka Skrycka, Magdalena Banasiuk, Mikołaj Roznerski, Artur Kuriata czy zespół Łzy. Niektórzy z tych artystów mieli też wystąpić w Opolu.

Gwiazdy festiwalu zadeklarowały się mimo wszystko wesprzeć akcję. Patrycja Markowska oraz zespół Łzy mocno wspierają fundację i walczą o to, by impreza jednak się odbyła. Organizatorka ma udział  również w organizacji Festiwalu w Opolu. Czy to może być przyczyną odwołania kolejnego festiwalu? Tym razem w Ostródzie?

Raz jeszcze przypomnijmy, że miała to być impreza charytatywna a cały dochód przeznaczony na leczenie chorych dzieci.

Decyzję burmistrza Czesława Najmowicza zostawiamy czytelnikom do komentowania.

 

Dodaj komentarz

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.