HOTEL SPA DR IRENY ERIS WŚRÓD 25 NAJLEPSZYCH HOTELI W POLSCE!

Hotel Spa Dr Ireny Eris na Wzgórzach Dylewskich znalazł się na 21 miejscu wśród najlepszych hoteli w całej Polsce i zdobył nagrodę Travellers’ Choice 2017 przyznawaną przez serwis Trip Advisor.

Bliźniacze hotele Dr Ireny Eris uplasowały się na 5-tym (Polanica Zdrój) i 11-tym (Krynica) miejscu w tym niezwykle prestiżowym rankingu.

Najlepsze okazały się hotele z Krakowa – Queen Boutique Hotel, Metropolitan Boutique Hotel oraz Betmanowska Main Square Residence, które zajęły wszystkie miejsca na podium.

Z naszego województwa wśród 25 najlepszych hoteli w Polsce znalazł się także Przystań Hotel & Spa z Olsztyna.

Co to jest nagroda Travellers’ Choice?

Ustanowiona w 2002 roku nagroda Travellers’ Choice to najwyższe wyróżnienie w serwisie TripAdvisor. To jedyna nagroda w branży turystycznej przyznawana co roku na podstawie milionów recenzji oraz opinii podróżnych z całego świata. Stanowi ona wyróżnienie dla „najlepszych spośród najlepszych” w takich dziedzinach jak poziom obsługi, jakość czy zadowolenie klientów, a otrzymują je hotele i inne obiekty oferujące zakwaterowanie, cele podróży, atrakcje turystyczne, a nawet poszczególne marki czy produkty.

Laureaci nagrody Travellers’ Choice są wyłaniani raz do roku na podstawie opinii wyrażonych przez miliony członków społeczności TripAdvisor. Nagroda Travellers’ Choice nie jest wyróżnieniem dla miejsc po prostu cieszących się popularnością, ale dla tych spośród nich, do których podróżni stale wracają.

Źródło: pl.tripadvisor.com

Dodaj komentarz

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.