IV EDYCJA PRO WARMIA I MAZURY

W tym roku projekty promocyjne ponownie można zgłaszać w dwóch kategoriach.

  • promocja ogólna (projekt przedstawiający działania promocyjne na rzecz wzrostu atrakcyjności turystycznej regionu, promujący sportowe wydarzenia, aktywny wypoczynek czy inicjatywy kulturalne, realizowane przez społeczeństwo lokalne)
  •  promocja gospodarcza (projekt przedstawiający działania promocyjne na rzecz wzrostu atrakcyjności gospodarczej gminy/ miasta, w tym działania promocyjne mające na celu przyciągnięcie inwestycji).

W każdej z kategorii przyznana zostanie nagroda główna oraz wyróżnienie. W zmaganiach mogą wziąć udział samorządy lokalne z województwa warmińsko-mazurskiego oraz instytucje otoczenia biznesu – w tym parki technologiczne, specjalne strefy ekonomiczne, stowarzyszenia, biura obsługi inwestorów itp.

Szczegóły – wraz z regulaminem konkursu i formularzem zgłoszeniowym znajdują się pod linkiem: http://festiwalpromocji.pl/konkurs-prowarmia-i-mazury/

Zgłoszenia można nadsyłać do 16 października. Laureatów poznamy 9 listopada w Iławie podczas uroczystej Gali kończącej pierwszy dzień VII Festiwalu Promocji Gospodarczej Warmia i Mazur.

W zeszłorocznej piątej edycji do konkursu zgłoszono 18 projektów, w tym 11 w kategorii promocja ogólna oraz 7 w kategorii promocja gospodarcza. Nagrodę główną w kategorii promocja gospodarcza otrzymał Urząd Gminy Kurzętnik za projekt „Dobrze wykorzystaj 500+ – działki za pół ceny” a w kategorii promocja ogólna Urząd Miasta Olsztyna za projekt „Visit Olsztyn. Nocujesz-zyskujesz”. Wyróżnienie przyznano tylko w kategorii promocja ogólna i otrzymał je Urząd Miejski w Suszu za projekt „EuCO Susz Triathlon 2016”.

Dodaj komentarz

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.