DO KRAKOWA Z PORTU MAZURY MOŻNA JUŻ LATAĆ CAŁYM ROKIEM

Połączenie lotnicze realizowane przez Polskie Linie Lotnicze LOT z Portu Lotniczego Olsztyn–Mazury do Krakowa będzie funkcjonować przez cały rok.

Loty z Warmii i Mazur do Krakowa, które pierwotnie planowane były jako sezonowe (od końca kwietnia do końca września), od początku cieszyły się dużym powodzeniem wśród pasażerów. Chętnych na loty było na tyle dużo, że przewoźnik postanowił jakiś czas temu przedłużyć ofertę lotów do końca października, ale dziś już wiemy, że połączenie zostaje na stałe.

Letnie miesiące okazały się rekordowe, jeśli chodzi o liczbę pasażerów korzystających z naszego lotniska, a teraz mamy kolejne atrakcyjne, stałe połączeniemówi marszałek Gustaw Marek Brzezin.Po decyzji o organizowaniu praktycznych szkoleń dla pilotów to kolejna dobra informacja o Porcie Lotniczym Olsztyn-Mazury, o której usłyszy świat. A przypominam, że nasze lotnisko jest najmłodsze w Polsce, to dopiero trzeci rok działania.

Bardzo się cieszymy, że loty z Krakowa cieszą się tak dużym powodzeniem, że połączenie to będzie realizowane przez cały rok – mówi Tomasz Kądziołka, prezes zarządu lotniska w Szymanach.Co ważne, na tych rejsach obserwujemy zarówno turystów przylatujących z Małopolski na Warmię i Mazury, jak i mieszkańców naszego regionu wybierających się do Krakowa. Z jednej i drugiej strony są to zarówno turyści indywidualni,
jak i zorganizowane grupy. Z miesiąca na miesiąc widzieliśmy rosnące wypełnienie samolotów na tej trasie.

Przypomnijmy, że loty odbywają się we czwartek i niedziele. Bilety do kupienia na stronie www.lot.com oraz we wszystkich biurach podróży.

Dodaj komentarz

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.