KRZYSZTOF BILICKI NOWYM ZASTĘPCĄ KOMENDANTA POLICJI W OSTRÓDZIE

W poniedziałek 19 sierpnia 2016 roku w Komendzie Powiatowej Policji w Ostródzie podczas odprawy służbowej z kierownictwem odbyło się wprowadzenie Pierwszego Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji. 

Komendant Wojewódzki Policji w Olsztynie insp. Tomasz Klimek powierzył obowiązki na tym stanowisku podkom. Krzysztofowi Bilickiemu. Zastąpił on mł. insp. Marka Żebrowskiego.

Rozkaz o powierzeniu obowiązków nowy zastępca odebrał z rąk Komendanta Powiatowego Policji w Ostródzie mł. insp. Przemysława Rawa.

Podkomisarz Krzysztof Bilicki będzie sprawował nadzór nad pionem kryminalnym. W szeregi policji wstąpił w 2003 roku. Przed objęciem nowego stanowiska pracował w Wydziale Kryminalnym Komendy Wojewódzkiej Policji w Olsztynie. Wcześniej przez wiele lat związany był z warmińsko-mazurskim garnizonem Policji, gdzie pełnił służbę w pionie kryminalnym.

Nowo pełniący obowiązki I Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Ostródzie ma 41 lat. Jest żonaty i ma jedno dziecko. Jest absolwentem Wyższej Szkoły Przedsiębiorczości i Zarządzania w Łodzi oraz Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie.

KPP Ostróda

Dodaj komentarz

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.