13.07.2024: Kabaret Hrabi – Lubię to!

Kabaret Hrabi – Lubię to!

Przebojowe widowisko kabaretu Hrabi z udziałem zespołu muzycznego Bon Ton. Zobacz najlepsze skecze i piosenki grupy, które zdobyły uznanie publiczności oraz samych wykonawców.

 

Program „Lubię to” stanowi kompilację skeczów i piosenek ze wszystkich programów Kabaretu Hrabi. Gdy coś się lubi, można to grać wiecznie. Bywają skecze świetne, docenione przez publiczność, ale nieukochane przez samych artystów.

Podczas spotkania zaprezentowany będzie materiał, który jest nie tylko doceniany przez publiczność, ale również sprawia przyjemność artystom. Jest to idealna oferta zarówno dla długoletnich fanów Kabaretu Hrabi, jak i osób, które dopiero poznali formację.

 

Program „Lubię to” jest na bieżąco aktualizowany, zawiera również elementy improwizowane, zatem można spokojnie przyjść na niego kilka razy, bo za każdym razem odkryjecie w nim coś innego. Ten spektakl to jednak przede wszystkim ekskluzywna podróż sentymentalna!

 

Ten wieczór będzie zawsze wyjątkowy i tak, że o. Oka nie wyjmiesz. Sprawdź, w których miastach wystąpi Kabaret Hrabi, i zarezerwuj bilety online!

 

Wykonawcy:

Joanna Kołaczkowska

Dariusz Kamys

Tomasz Majer

Łukasz Pietsch oraz zespół muzyczny Bon Ton (Waldemar Franczyk, Karol Pietsch, Grzegorz Piotrowski, Bartek Pietsch, Paweł Pietsch)

Miejsce sprzedaży:

https://adria-art.pl/a/m-KabaretHrabiLubieTo

 

13.07.2024 godzina 19:00, amfiteatr, Ostróda

Dodaj komentarz

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.