ANNA ZAPAŚNIK-BARON OTRZYMAŁA WYPOWIEDZENIE OD NOWEJ DYREKTOR CK

Anna Zapaśnik Baron, od wielu lat pełni funkcję głównego specjalisty ds. kultury w Centrum Kultury w Ostródzie, jak poinformowała w mediach społecznościowych –  otrzymała właśnie wypowiedzenie.

Pani Anna nie zgadza się z takim traktowaniem, na to wskazuje informacja jaką się podzieliła:

Moralność w życiu a” Moralność w sieci”

Argumenty wypowiedzenia są mało inteligentne ,gdyż są tylko TRZY etaty merytoryczne, po kierunkowych studiach, więc niezasadne jest mówienie,że jest nadwyżka etatów w stosunku do potrzeb. Robi to wrażenie ,że ktoś nie zna potrzeb OSTRÓDY! Kolejny argument jest jeszcze bardziej chybiony, całkowity zakaz imprez masowych,spowodowany epidemią.

Ja zajmowałam się kulturą dnia codziennego, statutową,a nie masówkami. Koncerty Noworoczne, Koncerty Galowe z okazji Świąt Państwowych,Międzynarodowy Dzień Teatru, Bliżej Tańca, Organizacja wystaw prestiżowych, Turystyka Kulturalna,Podróże bez granic, Zamkowe Wieczory Kolęd, Zaduszkowe wspomnienia, Inauguracje roku kulturalnego, Dzień Działacza Kultury, Janki wianki, piosenki, Letnie imprezy w zależności od posiadanych środków budżetowych, Międzynarodowe Lato z Folklorem. To nie miało być sprawozdanie, ale szukam tu imprez masowych, z powodu zmniejszenia których otrzymuje wypowiedzenie.

Kolejny argument „sarkastyczny”, że posiadam źródło utrzymania w postaci emerytury i skutki społeczne będą mniejsze. Nigdy nie sadziłam, że ustalenia wewnętrzne będą bardziej restrykcyjne od ustaw państwowych, a mój Nowy Pracodawca takie zastosował. Nie chcę zanudzać Państwa innymi argumentami, które dotykają dyskryminacji ze względu na wiek i posiadaną emeryturę z pensji ” kulturalnej”.

No cóż wybiorę się najpierw do Pana Burmistrza, z prośba o cofnięcie wypowiedzenia….Wierzę, że Pan Burmistrz zrozumie, że mój etat wnosił do firmy wiele oszczędności, dobrych imprez, podnoszących kompetencje społeczne i oczekiwania wyrobionej publiczności Ostródy Ostatnio mój autorski projekt zdobył 30 tys, na realizację nagrania z młodzieżą” Moralność w sieci”, Jak widać ” Moralność w życiu”, a Moralność w sieci to dwie różne bajki….TO TYLE Ostródo.

O nowej Dyrektor znowu robi się głośno. Istnieją przesłanki, które wskazują, że dopuściła się plagiatu pisząc ”autorski” program CK, przy okazji kopiując znaczne fragmenty z programu Mariusza Sieniewicza (Dyrektor MOK Olsztyn). Teraz zwalnia wieloletniego i lubianego przez społeczność pracownika.

 

Dodaj komentarz

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.