BINGO Z BEATĄ I BAJMEM W AMFITEATRZE

W sobotni wieczór tłumy ludzi odwiedziły ostródzki amfiteatr, który dosłownie pękał w szwach. Wystarczy powiedzieć, że nie dla wszystkich wystarczyło miejsc siedzących.  Nikomu to jednak nie przeszkadzało, ponieważ byli świadkiem świetnego koncertu Beaty Kozidrak i zespołu Bajm. Ci, którzy zdecydowali się przyjść, po koncercie mogli śmiało powiedzieć: Bingo!Bingo Tour to nazwa trasy koncertowej Bajmu, w ramach której zespół odwiedził też Ostródę. Beata Kozidrak zaprezentowała się jak zwykle doskonale, choć jak sama przyznała po koncercie, kosztowało ją to wiele energii. Stwierdziła też, że koncert był rewelacyjny, tak jak i ostródzka publiczność.

Zaprezentowano kilka utworów z najnowszej solowej płyty Beaty, która ukaże się w połowie września, ale oczywiście nie mogło zabraknąć też największych przebojów z niezwykle bogatej kariery zespołu i solowych płyt artystki. A jak było? Możecie obejrzeć to w naszej galerii zdjęć.

1 comments

Kto jest odpowiedzialny za ten bałagan przed amfiteatrem? Organizatorzy wyraźnie mają ludzi w „czterech literach”. Organizacja i punktualność delikatnie mówiąc do kitu, kto był to widział, opisywanie tego nie ma sensu jeden wielki bałagan i obciach przed przyjezdnymi.

Dodaj komentarz

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.