„..BY ŚWIAT USŁYSZAŁ” JUŻ 11 CZERWCA

Gabi Blacha z zespołem czyli duża dawka muzyki gospel, a także Kasia Zalewska i Wyrwani z Niewoli czyli kobiecy wokal połączony z rapem, do tego kobieta na basie, sekcja dęta, warsztatowy chór i dużo pozytywnej energii – to czeka nas w niedzielę 11 czerwca w ostródzkim amfiteatrze.
To już jedenasta edycja wydarzeń z cyklu „…by Świat usłyszał”. Tradycyjnie – dwa dni wcześniej odbędą się warsztaty muzyczne w klasach wokalnych i instrumentalnych (zapisy jeszcze trwają). Na koncert i na warsztaty wstęp jest wolny. Bliższe informacje na: fb www.facebook.com/byswiatuslyszal Ig @byswiatuslyszal oraz stronie www.byswiatuslyszal.pl //Partnerem głównym wydarzenia jest miasto Ostróda.
Działanie jest współfinansowane w ramach gminnego programu profilaktyki i rozwiązywania problemow alkoholowych i przeciwdziałania narkomanii na lata 2022-2025 oraz ze środków Samorządu Województwa Warmińsko-Mazurskiego. Patroni honorowi: Marszałek Województwa Gustaw Marek Brzezin, Burmistrz Ostródy Zbigniew Michalak, Biskup Warmiński Józef Górzyński//

 

Dodaj komentarz

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.