DZIEŃ KOBIET W OSIEDLOWYM DOMU KULTURY „JEDNOŚĆ”

W dniu 7 marca Spółdzielnia Mieszkaniowa „Jedność” zorganizowała Dzień Kobiet.

Sala Osiedlowego Domu Kultury w tym dniu wypełniona była po brzegi. Na Panie czekało sporo atrakcji. Joanna Margalska z Chilli Atelier Brafittingu przedstawiła najnowsze trendy bieliźniane, opowiedziała o sposobie doboru odpowiedniego biustonoszu oraz wpływu, jaki ona ma na postawę i sylwetkę.

Przedstawicielki Willi Port i Term Warmińskich przedstawiły bogaty wachlarz usług, z jakich można skorzystać. Nie każdy wie, iż w Willi Port funkcjonuje Willa Spa, gdzie można przyjść odpocząć i zaznać relaksu podczas masażu czy korzystania ze strefy wellness: sauna sucha, sauna mokra, basen, pokój relaksu.

Jeżeli ktoś szuka całodziennych atrakcji to może skorzystać z oferty term Warmińskich w Lidzbarku Warmińskim, gdzie od dyspozycji jest strefa aktywna, strefa relax oraz sauny.

Gośćmi były także trenerki personalne, które opowiedziały o odpowiedniej suplementacji, żywności i diecie bogatej w niezbędne składniki. Przedstawiły także ćwiczenia, jakie każda z Pań może wykonywać w warunkach domowych.

Podczas wydarzenia można było skorzystać z darmowych porad dietetyka i kosmetyczki oraz wykonać bezpłatną pielęgnację dłoni.

Każda z Pań, która zjawiła się na Dniu Kobiet dostała małą niespodziankę a każdy z występujących gości miał do rozdania upominki od siebie.

Organizatorzy dziękują za pomoc w realizacji: salon bielizny Chilli Atelier Brafittingu, hotel Willa Port, Termy Warmińskie, Kwiaciarnia na Przechodniej, sklep meblowy Stary Kredens, Pracownia „Szopa”, Aleksandra Szut, Sara Witus, Anna Lewandowska, Danuta Kot, Marek Drevek.

Dodaj komentarz

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.