GYPSY CARNAVAL W OSTRÓDZKIM AMFITEATRZE

W piątek 18 sierpnia w ostródzkim Amfiteatrze znów było kolorowo i tanecznie, a to za sprawą „Gypsy Carnaval Muzyki i Tańca Romów”. Tak jak i w poprzednich latach olsztyński zespół Hitano wraz z zaproszonymi przez siebie gośćmi pokazał widowisko pełne tańca, porywających rytmów, pięknych piosenek i barwnych kolorowych strojów.

Publiczność została oczarowana głosami lidera grupy Adama Lulka Fedorowicza i śpiewaczek, które dodatkowo ubarwiały całość wspaniałymi pokazami tanecznymi. Barwne suknie artystek kusząco powiewały i porywały niektórych widzów do tańca. Przed sceną przez prawie cały koncert tańczyły dzieci podpatrujące ruchy występujących na scenie tancerek.

Po występie Hitano na scenie pojawili się inni artyści. Była więc grupa pięknych i kuszących tancerek z Białegostoku  „Rada Dance Art” z pokazem romskich tańców. Był także akcent ostródzki czyli występ Santino Wesołowskiego, który bardzo się spodobał zgromadzonej publiczności. Wszyscy jednak z niecierpliwością czekali na gościa specjalnego, którym w tym roku był Don Vasyl romski piosenkarz, kompozytor, autor tekstów piosenek i poeta.

 

Dodaj komentarz

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.