IŁAWA GOSPEL SINGERS Z EWĄ URYGA W ŚWIETNYM KONCERCIE

 W minioną niedzielę w Iławie odbył się koncert Iława Gospel Singers.

Gościem specjalnym była Ewa Uryga – „Polska Królowa Gospel”. W programie koncertu znalazły się tradycyjne i współczesne amerykańskie, popularne pieśni gospel, znane chociażby z takich produkcji filmowych, jak „The Preache`s Wife” („Żona Pastora” z Whitney Houston w roli głównej), czy „Zakonnica w przebraniu”. Spokojne, uwielbieniowe klimaty będą się przeplatać z pieśniami pełnymi energii i radości. Chórowi i solistom towarzyszyć będzie sekcja instrumentalna, złożona z iławskich muzyków.

Iława Gospel Singers jest to młody zespół miłośników muzyki. Choć istnieje zaledwie od 3 lat, swoim talentem artystycznym zachwyca nie jedną osobę.

2 komentarze

Koncert był przecudowny!!! Szkoda tylko, że w kinie jest tak mało miejsc, wiele osób nie mogło już kupić wejściówek. Dobrze, że przynajmniej ostródzki portal napisał o tym wydarzeniu, bo nasze iławskie media wolą raczej disco-polo.

Zawsze wspieramy lokalne inicjatywy. W miarę wolnego czasu staramy się zjawiać na wydarzeniach i przygotować z nich fotorelację 🙂 Dziękujemy za miłe słowa. Pozdrawiamy serdecznie 🙂

Dodaj komentarz

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.