JUBILEUSZOWY KONCERT NA ŚCIANIE W OSTRÓDZIE

Czy pamiętacie, że pierwszy na świecie Koncert na Ścianie odbył się 20 lat temu na zamku w Ostródzie ?

Z okazji finału konkursu Ośmiu Wspaniałych, muzycy z zespołu DRUMS NRG pod kierunkiem multiinstrumentalisty Ryszarda Bazarnika, zagrają jubileuszowy Koncert na Ścianie budynku ostródzkiego Starostwa Powiatowego.
Koncert na Ścianie to niezwykłe show, którego sceną staje się ściana dowolnego budynku. Muzycy stojąc na niej wbrew prawom grawitacji – niczym na pionowej scenie – wykonują arcyniebezpieczny, pełnowymiarowy, godzinny koncert.
Dorobek Koncertu na Ścianie to ponad 250 koncertów w Polsce, Niemczech (m.in. Osterode am Harz), Rumunii, w poszczególnych Emiratach Arabskich. Sceną dla koncertu stało się wiele cennych (kilkanaście obiektów wliczonych do Światowego Dziedzictwa Kultury UNESCO) budynków.
Ryszard Bazarnik, który 20 lat temu wraz z Arturem Munje – ówczesnym kierownikiem Biura Promocji Ostródy, wspólnie stworzyli to niebywałe widowisko, jest postacią trwale związaną z naszym regionem. Przypomnijmy, że wspomniani panowie, są również twórcami Największego Bębna na Świecie o średnicy 10 m, który miał swoją premierę również w Ostródzie. Wraz z wokalistką Koncert na Ścianie – Izą Kowalewską wielokrotnie prowadzili także warsztaty muzyczne dla naszych mieszkańców.
Zapraszamy na ten niezwykły koncert na jednym z najpiękniejszych budynków w Ostródzie – budynku Starostwa Powiatowego w Ostródzie w dniu 3 czerwca o godz. 22.00.
Przeżyjmy te niezapomniane chwile jeszcze raz !

Dodaj komentarz

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.