KONKURSY: FOTOGRAFICZNY I FILMOWY ZWIĄZANE Z WARMIĄ I MAZURAMI

Tylko do 29 września 2017 roku przyjmowane są zgłoszenia do konkursów „Obiekty pomilitarne Warmii i Mazur w obiektywie” oraz „Szlak Kopernikowski nas kręci”, które organizuje samorząd województwa warmińsko-mazurskiego.

W konkursie „Obiekty pomilitarne Warmii i Mazur w obiektywie” fotografie powinny przedstawiać wyłącznie obiekty zlokalizowane na warmińsko-mazurskim odcinku Szlaku Frontu Wschodniego I Wojny Światowej oraz na Szlaku Fortyfikacji Mazurskich.

Konkurs adresowany jest do osób zajmujących się fotografią profesjonalnie bądź amatorsko, a ocenie podlegać będzie m.in. kreatywne i oryginalne podejście do tematu.

Z kolei, żeby wziąć udział w konkursie „Szlak Kopernikowski nas kręci” należy nakręcić maks. 5 minutowy film promujący Szlak Kopernikowski przebiegający przez Warmię, uwzględniając w nim postać Mikołaja Kopernika.

Organizator liczy na kreatywność oraz nowatorskie i ciekawe przedstawienie tematu, a także na oryginalność (wszelkie plagiaty zabronione). Laureaci, których filmy zostaną uznane przez Komisję Konkursową za najciekawsze, otrzymają nagrody pieniężne. Konkurs jest ogólnopolski i adresowany do wszystkich osób fizycznych, które ukończyły 13 lat.

Wszystkie Prace należy przesłać do 29 września 2017 roku na adres: Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie – Departament Turystyki, ul. Emilii Plater 1, 10-562 Olsztyn.

Zobacz więcej:
Konkurs „Obiekty pomilitarne Warmii i Mazur w obiektywie”
Konkurs „Szlak Kopernikowski nas kręci”

Źródło: Wrota Warmi i Mazur

Dodaj komentarz

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.