KWIETNIOWE WYDARZENIA W BIBLIOTECE POWIATOWEJ

Za nami intensywny marzec, przed nami kwiecień, który w bibliotece będzie z pewnością równie atrakcyjny jak poprzednie miesiące.

W dniach 1-20 kwietnia zapraszamy do obejrzenia wystawy „Na polowaniu i w puszczy, w lesie i na bagnach. Wystawa z dziejów łowiectwa pomiędzy Wisłą a Niemnem” oraz poświęcone temu zagadnieniu spotkanie z dr. Wiesławem Skrobotem w dniu 14 kwietnia.

W dniach 11 i 17 kwietnia zapraszamy na spotkania w Dyskusyjnym Klubie Książki.

Ciekawe będzie z pewnością Spotkanie z Podróżnikiem. W ramach „Klubu Podróżnika – Środki Podróży” Pani Monika Mrówczyńska opowie nam o swoich podróżach po Afryce Subsaharyjskiej.

Nie lada gratka dla miłośników książek czeka nas w dniach 21 i 25 kwietnia. W pierwszym terminie spotkamy się z pochodzącą z Ostródy, Olgą Żmijewską i współautorką jej książki, pt. „Wolno(ść). O dobrym życiu szytym na własną miarę” –  Agnieszką Kacprzyk. Całość poprowadzi Katarzyna Chwała. 25 kwietnia natomiast zawita do nas, pochodząca z Iławy, pisarka Anna Bilska.

Na zakończenie, 27 kwietnia czeka nas odczyt Ewy Warsińskiej z cyklu „Przystań z Eko”, pt. „Co przynieść z wiosennego spaceru do kuchni”.

Na miłośników szachów w każdy poniedziałek o godz. 17.00 czeka Koło Szachowe.
Zapraszamy na wszystkie organizowane przez nas wydarzenia, po darmowe kody do Legimi, Empik Go i IBUK Libra, do wypożyczania audiobooków, filmów i literatury regionalnej oraz do odwiedzania naszych stron internetowych.

Dodaj komentarz

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.