MORĄG: WERNISAŻ KLUBU RĘKODZIEŁA

W środowy wieczór w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Morągu odbył się wernisaż wystawy ozdób świątecznych wykonanych przez członków klubu rękodzieła funkcjonującego przy MBP w Morągu.

Licznie zgromadzeni uczestnicy wernisażu mogli podziwiać bombki choinkowe, karty pocztowe i zawieszki świąteczne wykonane metodą decoupage, scrapbookingiem ,origami, kusudama, haftem krzyżykowym, szydełkiem, wikliną papierową oraz innymi metodami, których nie sposób wymienić.

Członkowie klubu chętnie odpowiadali na każde pytanie audytorium, z przyjemnością dzielili się posiadaną wiedzą – szczegółowo opisywali metody wykonania każdej ozdoby.

Serdeczne podziękowania w imieniu organizatorów składamy dla dzieci ze świetlicy w Słoneczniku, które przybyły na wernisaż z własnoręcznie upieczonymi pierniczkami świątecznymi.

Kilka słów przypomnienia: Klub Rękodzieła w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Morągu funkcjonuje od 7 października, uczestnicy spotykają się raz w tygodniu w środy w godzinach 10-12 i 17-19 w sali wielofunkcyjnej, a wszystko pod czujnym okiem koordynatorki projektu Małgorzaty Jurasz. Do klubu może przystąpić każdy chcący spędzić czas w miłym towarzystwie przy robótkach ręcznych, każdy, kto chce się czegoś nauczyć lub podzielić się posiadaną wiedzą.

Członkostwo w klubie jest bezpłatne, materiały do robótek zapewnione.

Wystawę można odwiedzać do 9 stycznia w MBP w Morągu w wypożyczalni dla dorosłych.

Przemysław Kubiak

Dodaj komentarz

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.