OSTRÓDA REGGAE FESTIVAL PODPISANY!

Mamy dla Was świetne wieści! Nasz ukochany Ostróda Reggae Festival 2024 jest już oficjalnie potwierdzony i szykuje się, jak zwykle, przednia impreza.

W ramach formalności: zamówienie na organizację festiwalu zgarnęła ekipa Positive Music Promotion, prowadzona przez swoistego ojca i pomysłodawcę Ostróda Reggae Festival, Piotra Kolaja. Inaczej być nie mogło.

Miasto na organizację festiwalu przeznaczy kwotę w wysokości 600.000 PLN.

Słowo burmistrza Rafała Dąbrowskiego o podpisaniu umowy:

Mój Tata mówił kiedyś, że: 'Ostróda = reggae. Reggae = Ostróda’. I ja się z tym stwierdzeniem w pełni zgadzam. Niezależnie od naszych gustów muzycznych, Ostróda Reggae Festival to element naszego dziedzictwa kulturowego (choć ja akurat ORF i reggae jako takie bardzo lubię!). Nie wyobrażam sobie – podobnie jak wiele Ostródzianek i Ostródzian – sezonu letniego bez festiwalu reggae. Dlatego cieszę się, że dziś podpisałem umowę z Piotrem Kolajem, w myśl której miasto kolejny raz wesprze naszą flagową imprezę.

Natomiast organizator i twórca, Piotr Kolaj rzekł:

Mam przeczucie, że czeka nas „nowy rozdział” w historii festiwalu. Jestem gotowy do włożenia 100% sił i umiejętności w jego organizację. Niezmiernie i niezmiennie cieszy wsparcie ze strony Miasta Ostróda na wielu płaszczyznach. Dziękuję i pozdrawiam serdecznie. Postaram się nie zawieść.

Nie pozostaje nam nic innego jak szykować się na lato pełne pozytywnych wibracji! Pamiętajcie, że Ostróda bez reggae to jak rasta bez dreadów – po prostu nie da rady. Widzimy się w Ostródzie, przyjaciele! Jedna miłość, jeden festiwal! Peace!

Dodaj komentarz

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.