OSTRÓDA REGGAE FESTIVAL: W NIEDZIELĘ FINAŁ KONKURSU CZWÓRKA REGGAE CONTEST

Dziennikarze radiowej Czwórki już w najbliższy weekend wyruszą na wielkie święto muzyki reggae do Ostródy. Festiwalowi towarzyszyć będzie konkurs Czwórka Reggae Contest, który ponownie odbywa się pod szyldem radiowej Czwórki, wieloletniego partnera festiwalu. 20. edycja Ostróda Reggae Festival już od 9 do 11 lipca na terenie Amfiteatru w Ostródzie.

Na przybyłych czekają trzy sceny festiwalowe: Red Stage – główna scena w Amfiteatrze, Green Stage – scena sound system w sali kameralnej, Yellow Stage – scena sound system na ostródzkim molo. W niedzielę odbędzie się Czwórka Reggae Contest, Uniwersytet Reggae oraz warsztaty. Na najmłodszych jak zwykle czekała będzie strefa dziecięca.

Na festiwalu nie zabraknie też ekipy Czwórki. W piątek 9 lipca Damian Sikorski poprowadzi audycję „Będzie Głośno” prosto z Amfiteatru w Ostródzie.

Na festiwalowiczów czekać będzie także instastrefa oraz czwórkowe gadżety. Na antenie – wywiady, relacje i materiały z festiwalu. W sobotę o wydarzeniu będzie można usłyszeć m.in. w audycji „Sobotologia” oraz „Muzyczne Biuro Podróży”, a w niedzielę w audycji „Funkadelia”.

W niedzielę także rozstrzygnięty zostanie konkurs Czwórka Reggae Contest, skierowany do polskich wykonawców grających szeroko pojętą muzykę reggae (ska, roots, rock reggae, dancehall, dub, jungle, electrodub itp.) i tworzących własny repertuar. Jedną z głównych nagród jest możliwość wystąpienia w studiu Czwórki oraz promocja wybranego utworu na playliście Czwórki.

W poniedziałek 12 lipca w audycji „Pierwsze słyszę” wywiad ze zwycięzcą Czwórka Reggae Contest.

Dodaj komentarz

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.