PREMIERA SPEKTAKLU „WOLA” GRUPY TEATRALNEJ „SUMIESZ”

Serdecznie zapraszamy na pierwszy, niezwykle barwny wieczór artystyczny. W programie nie zabraknie wrażeń teatralnych, jak i filmowych, fotograficznych. Odbędzie się również wystawa prac malarskich, rysunkowych oraz innych wykonanych ręcznie wyrobów artystycznych.
Spektakl pt. „WOLA” wykona Grupa Teatralna SUMIESZ, która składa się zarówno z dzieci, jak i dorosłych. Jest to „mieszanka” osób z Polski, jak i Ukrainy. Reżyserką spektaklu jest Marta Jankiewicz oraz zespół:

SVITLANA AZAROVA, ROSTYSLAV AZAROV, PAVLO NICHYK, TATIANA NICHYK, MAJA KOWALSKA – GRZEGORSKA, ADRIAN MALINOWSKI, MARIA, HANNA, NIKODEM GASPAREWICZ, MASZA NYHUL, MARGHARITA NEDOHON, BOŻENA DONCZAK, MARK LUCHKO, ALISA POLISHCHUK, SOFIA MYKHALIUK, VALENTINA OKHREMENKO, PAULINA WISZTOR, SOLOMIJA NIKOLSKA.

Kolejnym punktem programu jest projekcja filmowa i fotograficzna prac wykonanych przez dzieci podczas warsztatów malarsko – rysunkowo – fotograficznych.
I nie zabraknie również uczty dla oka i ducha. Będzie można podziwiać niesamowite prace malarskie wykonane techniką VEDIC-ART pod okiem KATARZYNY CHWAŁY oraz inne przedmioty artystyczne jak mydełka, świeczki wykonane pod kierunkiem YULIJI KUSHNAROVEJ.
Serdecznie zapraszamy 01.09.2023r. na godzinę 17:00 do dużej sali w CENTRUM UŻYTECZNOŚCI PUBLICZNEJ W OSTRÓDZIE przy ul. Sobieskiego 9

Dodaj komentarz

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.