ROZSMAKUJ SIE W TRADYCJI I REGIONIE! POZNAJ KUCHNIĘ WARMII I MAZUR

Rozsmakuj się w tradycji i regionie! Poznaj kuchnię Warmii i Mazur!

 

Już 17 czerwca zapraszamy do Olsztyna na Stare Miasto na prawdziwą ucztę kulinarną podczas wydarzenia @Dziedzictwo Kulinarne Warmii i Mazur. Targi żywności regionalnej i tradycyjnej.

Czeka na Was kiermasz produktów regionalnych, degustacje tradycyjnych potraw, konkursy i pokazy kulinarne, a także gotowanie na żywo z Karolem Okrasą!

W programie m.in. występ Zespołu Pieśni i Tańca Warmia, ciekawe rozmowy na scenie, pokazy artystyczne oraz animacje dla dzieci.

Muzyka, regionalne potrawy, najlepsi producenci lokalnych wyrobów – to wszystko w jednym miejscu, z myślą o miłośnikach dziedzictwa kulinarnego Warmii i Mazur.

Wstęp wolny!

Zapraszają Samorząd Województwa Warmińsko – Mazurskiego oraz Miasto Olsztyn.

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie”. Instytucja zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 – Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Schematu II Pomocy Technicznej „Krajowa Sieć Obszarów Wiejskich” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Dodaj komentarz

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.