TEATR DLA DZIECI CZYLI „SOBOTA Z FANTAZJĄ”

TEATR DLA DZIECI, czyli „Sobota z fantazją”. Pod tym hasłem Centrum Kultury w Ostródzie zamierza wprowadzić stałe spotkania z teatrem dla najmłodszych widzów. W każdą trzecią sobotę miesiąca.

Już 17 września w Sali Kameralnej Amfiteatru będzie okazja do obejrzenia przedstawienia „TIKI RAFA na krańcu świata” w wykonaniu Teatru Bajaderka.
Przedstawienie kierowane jest do dzieci od 3 roku życia.
Prosimy o niezabieranie na przedstawienie młodszych dzieci i zwierząt oraz o niespóźnianie się. Prosimy także o niespożywanie jedzenia i napojów podczas przedstawienia (w tym także chipsów, cukierków czy innych drobnych przekąsek). Zadbajmy wspólnie o komfort odbioru przedstawienia przez dzieci, o komfort pracy aktorów oraz o jakość całego wydarzenia.
Bilety w cenie
10 zł – dziecko,
15 zł – osoba dorosła
oraz stacjonarnie w Amfiteatrze, pok. 105, w godzinach pracy CK czyli w dni robocze od 8:00 do 16:00.
Zachęcamy do zakupu biletów w przedsprzedaży, ze względu na ograniczoną ilość miejsc w Sali Kameralnej.
Opis spektaklu:
Wiatr kołysze wszystkie fale więc wsiadajmy czym prędzej na pokład przepięknej Tiki Rafy, aby wraz z Kapitanem Koralem i jego papugą Renią popłynąć w niezapomnianą podróż po wielkich, dalekich kontynentach! Czekają was niesamowite doznania słuchowe oraz wzrokowe. Szczurek Sznurek opowie dzieciom o ciekawostkach ze świata, a Podróżniczka Mera spełni swoje największe marzenie.
Młodzi pasażerowie poznają charakterystyczne dla danego kontynentu zwierzęta, zwłaszcza zagrożone gatunki oraz panujące tam tradycje. Dowiemy się jak możemy zadbać o naszą planetę Ziemię, a przede wszystkim o swoje najbliższe otoczenie!
Razem z Tiki Rafą obierzmy wspólnie kurs na kraniec świata!
Serdecznie zapraszamy!
źródło: Miasto Ostróda

Dodaj komentarz

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.