WRZEŚNIOWE WYDARZENIA W BIBLIOTECE POWIATOWEJ

Od 1 do 15 września w bibliotecznej galerii będzie można oglądać wystawę prac Pauliny Wiewióry „Studium osobowości”.

9 września zapraszamy na godz. 12:00 na spektakl przy stoliku „Narodowe Czytanie z Gwiazdami”, zrealizowany w ramach Ogólnopolskiej Akcji Narodowe Czytanie. W tym roku czytają z nami aktorzy Maria Ciunelis (Teatr Ateneum), Damian Łukawski (Teatr Piosenki) i Daniel Antoniewicz (Teatr STU i Teatr Żydowski).
12 września zapraszamy na godz. 17:30 na dyskusję o książce – w Dyskusyjnym Klubie Książki porozmawiamy o powieści Kate Morton „Córka zegarmistrza”.
Pierwsze po wakacjach spotkanie z aktorami Teatru im. Stefana Jaracza w Olsztynie odbędzie się w poniedziałek 18.09 o godz. 18:00 – w Teatrze przy Stoliku posłuchamy spektaklu wg scenariusza Wiesławy Szymańskiej „Na całych połaciach – ty”.
We wrześniu zaprosimy Państwa na kolejną międzypokoleniową wystawę, na której swoje prace zaprezentują Aleksandra Stolla-Kawaler i Miłosz Kawaler – wernisaż odbędzie się 20 września o godz. 17:30.
Wrzesień zakończymy turniejem szachowym i giełdą płytową – 30.09 o godz. 10:00 rozpocznie się turniej szachowy w sali 110, natomiast od godz. 12:00 giełda płytowa w sali 112.
Od 11 września wracają cotygodniowe spotkania w Kole Szachowym, na które zapraszamy w godz. 16:00-18:00.

Dodaj komentarz

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.