MIASTO ZAKUPI DUŻĄ ILOŚĆ KOSZY, RÓWNIEŻ MODUŁÓW DO SEGREGOWANIA ŚMIECI

Miasto Ostróda ogłosiło przetarg na zakup dużej ilości śmietników.

Termin składania ofert mija 18 maja o godz. 8:00.

Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia

1. Zakup 10 szt. koszy do segregacji odpadów komunalnych składający się z 4 modułów do segregacji odpadów – papier, szkło, odpady zmieszane, plastik, z 4 ramkami na worek. Drzwiczki zamykane zamkiem umożliwiającym założenie kłódki. Samozamykające pokrywy otworów wrzutowych z uszczelkami. Dwuelementowa rama do zawieszania worków na teleskopowych prowadnicach z pełnym wysuwem. Kolorowe klapy wrzutowe i drzwi umożliwiające identyfikację rodzaju umieszczanych odpadów. Worek o pojemności 75 L. Kosz wykonany z blachy ocynkowanej 1mm. Możliwość doboru koloru kosza wg palety RAL. Możliwość mocowania do podłoża.

2. Zakup 10 szt. koszy na odchody zwierzęce wykonane z tworzywa sztucznego – polietylenu na drążku metalowym, ocynkowanym. Parametry:
a. pojemność ok. 50-55l
b. Wysokość całkowita ok. 80-85 cm
c. Szerokość całkowita ok. 40-50 cm

3. Zakup koszy do segregacji wewnątrz budynku – 6 stacji modułowych

Stacja modułowa do segregacji wykonana ze stali organicznej w kolorze szarym wg palety RAL, pokrywa malowana proszkowo w kolorze ciemno-szarym wg palety RAL. Kosz wyposażony w gumę antypoślizgową, aby zapobiegać przesuwaniu na śliskiej powierzchni z listwami zaciskowymi do podtrzymania worka.
Wymiary pojemników: 4 x 60 l
Wymiary: 121 x 31 x h69 cm
Konfiguracja segregacji odpadów: papier, plastik, szkło, odpady zmieszane

4. Zakup 2 szt. pojemników na odpady komunalne 240 litrów
Pojemnik na odpady 240 l na dwóch kółkach zamykany klapą od góry. Kółka o średnicy 200 mm z oponami z gumy umieszczone po bokach pojemnika, z przodu pojemnika wzmocnienie w miejscu podnoszenia z tyłu pojemnika uchwyty do obsługi przy opróżnianiu. Wykonany z tworzywa sztucznego o wysokiej gęstości polietylenu, odporny na działanie promieni UV, wody i roztworów kwaśnych i alkalicznych, grzybów, bakterii, detergentów.
Pojemnik na odpady zastosowany do przechowywania odpadów komunalnych, do segregacji śmieci typu: szkło i bioodpady (zielony i brązowy).

Dodaj komentarz

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.