MIŁAKOWO: WYBORY DO MŁODZIEŻOWEJ RADY MIEJSKIEJ

Wczoraj (14/06/2023) w Urzędzie Miejskim w Miłakowie odbyło się spotkanie członków Miejskiej Komisji Wyborczej powołanej Zarządzeniem Burmistrza do przeprowadzenia wyborów do Młodzieżowej Rady Miejskiej w Miłakowie.

Burmistrz Miłakowa, Pan Krzysztof Szulborski zarządził wybory do Młodzieżowej Rady na dzień 21 czerwca 2023 roku. Głosowanie odbędzie się w godzinach 9.00-13.00 w Zespół Szkolno-Przedszkolny im Jana Pawła II w Miłakowie.
„Cieszę się bardzo z Waszej obecności i zaangażowania w sprawę powołania Młodzieżowej Rady Miejskiej. Praca w Miejskiej Komisji Wyborczej to przywilej i zaszczyt, ale także ogromna odpowiedzialność. W pracy komisji wspierać Was będą pracownicy Urzędu Miejskiego – możecie liczyć na ich pomoc! Pamiętajcie, że w ustroju demokratycznym każdy głos wyborczy ma ogromne znaczenie. Życzę Wam powodzenia, zdobycia nowych umiejętności i wiedzy. Dziękuję za czas poświęcony budowaniu społeczeństwa obywatelskiego” – zwrócił się do uczniów-członków komisji Pan Burmistrz.
Szczegółowe informacje na temat wyborów można znaleźć w Biuletynie Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego w Miłakowie (https://bip.milakowo.eu/ – zakładka „Wybory do Młodzieżowej Rady Miejskiej w Miłakowie”).
źródło: UM w Miłakowie

Dodaj komentarz

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.