MOŻNA? MOŻNA! WJAZD NA PARKING OBOK SZPITALA NAPRAWIONY W KILKA GODZIN

W dniu 23 lipca tego roku opublikowaliśmy na naszych łamach nadesłane przez czytelnika zdjęcia rozsypującego się wjazdu na parking znajdującego się obok szpitala w Ostródzie (nie mylić z właściwym parkingiem szpitala 😉 ). Absolutnie nie mylić 😉
Nasza publikacja wywołała sporą burzę wśród czytelników. Po tej publikacji dostaliśmy także informację od osób odpowiedzialnych za PR i prowadzenie FB szpitala, że postąpiliśmy źle. A dlaczego? Otóż, wg nich oczerniamy szpital i kłamiemy. Czy aby jest tak naprawdę? Czytelnik zauważył pewne zdarzenie, zrobił zdjęcia, my je opublikowaliśmy. Ku naszemu zdziwieniu już na drugi dzień po naszej publikacji wjazd został naprawiony! Jednak cuda się zdarzają 😉

Na parkingu szpitala nie zawsze jest miejsce, więc ten parking i tak był wykorzystywany przez ludzi odwiedzających osoby leżące w szpitalu. Był i jest zatem potrzebny.

P.s. Taki stan techniczny wjazdu utrzymywał się od bardzo dawna,  bardzo dawna,  baaaaaaaardzo dawna 😉 I ponadto, kibicujemy ostródzkiemu szpitalowi. Wszak, nigdy nie wiadomo, kiedy będziemy musieli korzystać z jego usług. Raz jeszcze powtarzamy, że szpitalowi, pracownikom i pacjentom życzymy samych pozytywnych dni spędzonych w tej placówce.

P.s. 2. Ta błyskawiczna (kilkugodzinna) interwencja na problem ukazany na naszych łamach  pojawiła się pierwszy raz w naszej historii 😉 Jest rekord 🙂 Chyba warto o tym mówić 😉 ?

Dodaj komentarz

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.