Dzień Dziecka w Szkole Podstawowej im. Heleny Ponieważ w Słoneczniku

W tym roku szkolnym z okazji Dnia Dziecka nauczyciele SP Słonecznik w porozumieniu z rodzicami uczniów zorganizowali swoim podopiecznym zajęcia plenerowe.

Każda klasa razem ze swoim wychowawcą opuściła mury szkoły, aby w atrakcyjny sposób spędzić czas ze swoimi kolegami. Uczniowie klasy I,  pod opiekąDSCN0209 pani Sylwii Kozera Łakomej i pani Moniki Szelugi, mieli okazję skorzystać z atrakcji Ośrodka Wypoczynkowego Camp Chris w Tardzie. Klasa II razem ze swoją IMG_2103wychowawczynią, panią Celiną Winnicką i panią Elżbietą Ostojską, udali się do  Szymanowa, gdzie odwiedzili mini zoo. Uczniowie klasy III, IV i VI pod opieką swoich wychowawców i rodziców, wyruszyli na wycieczkę rowerową nad jezioro. Tam wzięli udział w różnych grach i zabawach sportowych. Natomiast uczniowie klasy V i oddziału przedszkolnego, odwiedzili Morąg. Dzieci z oddziału przedszkolnego  uczestniczyły w zajęciach zorganizowanych przez

DSC08404

Bibliotekę Miejską w Morągu oraz obejrzały film animowany w kinie Narie. Natomiast klasa V odwiedziła Muzeum im. J.G. Herdera, zwiedziła Morąską Izbę Pamięci w Ratuszu oraz zapoznała się z walorami morąskiej Starówki.

?

 

 

 

 

 

Źródło: Dzięki uprzejmości dyrekcji szkoły w Słoneczniku.

Dodaj komentarz

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.