DZIEŃ OTWARTY W SMS OSTRÓDA

Wszystkich chętnych uczniów, rodziców oraz sympatyków zapraszamy na DZIEŃ OTWARTY SZKOŁY, który odbędzie się 25.04.2018 roku w Szkole Mistrzostwa Sportowego w Ostródzie, przy ul. Mickiewicza 32.

Goście będą mieli możliwość poznać nauczycieli, zwiedzić szkołę oraz internat, dowiedzieć się jaka jest oferta edukacyjna placówki i sprawdzić, jak funkcjonuje szkoła oraz jak organizowana jest nauka dla uczniów.

SMSiaki pod przewodnictwem samorządu uczniowskiego wraz z kadrą pedagogiczną zaplanowali wiele atrakcji. W tym dniu będzie można wziąć udział w turniejach sportowych oraz treningach poprowadzonych przez trenerów. Odbędzie się także pokaz tańca towarzyskiego. Ponadto będzie można wziąć udział w eksperymentach naukowych, konkursie języków obcych, tworzeniu figur geometrycznych oraz skorzystać ze studia fotograficznego. Dla najmłodszych odbędą się konkursy artystyczne, wspólne malowanie plakatu i wiele innych atrakcji. Wszystkich zapraszamy na poczęstunek i wspólną zabawę. Na brak wrażeń nie będzie można narzekać!


W tym dniu sekretariat będzie wydawał i przyjmował dokumenty rekrutacyjne dla przyszłych uczniów.
ZAPRASZAMY w najbliższą środę od godziny 15.00 !

Dodaj komentarz

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.