EKONOMIK AKTYWNIE PRZYWITAŁ WIOSNĘ

21 marca to kalendarzowy Pierwszy Dzień Wiosny. Samorząd Uczniowski ZSZ im. S. Petőfi zorganizował dla młodzieży szereg atrakcji na ten dzień.

Odbyły się dwa konkursy. Pierwszy to potyczki międzyklasowe, które polegały na zrobieniu ekologicznej marzanny, układaniu puzzli na czas, układaniu rozsypanych przysłów o wiośnie, skoków przez linę i na największą ilość uczniów w kole na ziemi. Wychowawca obierał na czas jabłko plastikowym nożykiem w rękawicach kuchennych. Do konkursu zgłosiło się 7 klas. W tych zmaganiach zwyciężyła klasa II TEH, drugie miejsce III TS, trzecie II LP.  Następnie młodzież udała się do parku przy szkole i spaliła wszystkie marzanny. Uczniowie piekli kiełbaski przy ognisku. Piękna słoneczna pogoda sprawiła, że młodzież chętnie spędziła ten czas na świeżym powietrzu.n Równocześnie w pracowni komputerowej rozgrywany był turniej Counter Strike Global Offensive zorganizowany również przez Samorząd Uczniowski.

Do turnieju przystąpiło 11 drużyn z różnych klas, z czego każda posiadała różne umiejętności w tej grze. Wszystkie mecze na żywo można było obejrzeć w Internecie. Turniej trwał cały dzień. Od początku do końca młodzieży towarzyszyli p. Ryszard Kwacz i p. Magdalena. Michlewicz opiekun Samorządu Uczniowskiego. Pierwsze miejsce zajęła drużyna „Rence do gury”, drugie „BBQ”, trzecie „TEAM INTENSIVE”. Nagrody ufundowali „Neo Komputer”  i Samorząd Uczniowski. Dziękujemy młodzieży oraz sponsorom.

 

Tekst: Magdalena Michlewicz

Foto: Magdalena Michlewicz, Ryszard Kwacz

Dodaj komentarz

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.