GIMNAZJUM NR 2 W OSTRÓDZIE Z SUKCESAMI W COCA-COLA CUP 2016

Dziewczęta i chłopcy z Gimnazjum nr 2 w Ostródzie awansowali do turnieju makroregionalnego Coca Cola Cup 2016, który odbędzie się w Warszawie na stadionie Agrykoli 29 maja 2016. Obydwie drużyny zwyciężyły w turniejach regionalnych.

Turniej dla dziewcząt odbyły się 16 maja w Ostródzie. Dziewczyny z Gimnazjum nr 2 w Ostródzie pozostawiły w pokonanym polu drużyny Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Miłakowie i , Gimnazjum Samorządowego nr 1 w Iławie. Młode piłkarki z Gimnazjum nr 3 w Elblągu zrezygnowały z turnieju.
Skład zwycięskich ostródzianek: Dominika Śledź, Maria Olszewik, Weronika Stanowicka, Angelika Mastalerczuk, Sandra Gonciarz, Natalia Piątek, Alicja Buńka, Dominika Wójcik. Opiekun – Piotr Oliwa
13221096_746683252101570_789869208156960544_nDzień później, 17 maja odbył się turniej w kategorii chłopców. Ostróda ponownie była gospodarzem turnieju.
Młodzi piłkarze z Gimnazjum nr 2 wzięli przykład ze swoich koleżanek i także nie pozostawili rywalom z Dobrego Miasta, Iławy i Morąga złudzeń.
Skład: Krzysztof Klimaszewski, Konrad Komar, Bartłomiej Wójcik, Oskar Bojerle, Daniel Kleber, Jakub Kapuściński, Jakub Grembocki, Kacper Nowicki, Michał Kiński. Opiekun Marcin Babalski.
Do finałów w Warszawie awansowały tylko drużyny które zajęły pierwsze miejsce.
Województwo warmińsko-mazurskie reprezentować będą w kategorii dziewcząt: Gimnazjum nr 2 w Ostródzie, Gimnazjum nr 3 w Olsztynie, Zespół Szkół w Janowcu Kościelnym, Publiczne Gimnazjum w Białej Piskiej.
W kategorii chłopców: Gimnazjum nr 2 w Ostródzie, Gimnazjum nr 5 w Elblągu, Publiczne Gimnazjum w Prostkach, Gimnazjum nr 12 w Olsztynie.
Serdecznie gratulujemy zawodnikom i mocno trzymamy kciuki za ich kolejne sukcesy!!!!
 
tekst i zdjęcia Gimnazjum nr 2 w Ostródzie

Dodaj komentarz

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.