KRASNALE Z PRZEDSZKOLA NR. 4 ODWIEDZIŁY POLICJANTÓW

Ostródzkich policjantów odwiedziły dzieci z grupy „Krasnale” z Przedszkola Miejskiego nr 4 w Ostródzie. Najmłodsi zwiedzili budynek komendy. Oglądali radiowozy i rozmawiali z dzielnicowymi na temat bezpieczeństwa. Spotkanie odbyło się w ramach programu „Do źródeł wiedzy o bezpieczeństwie – otwarte jednostki Policji”.

Ostródzcy policjanci kładą ogromny nacisk na działania profilaktyczne skierowane do dzieci i młodzieży. Regularnie odwiedzają uczniów w przedszkolach i szkołach rozmawiając z nimi na temat bezpieczeństwa. Tym razem to funkcjonariusze byli gospodarzami spotkania.

Wczoraj (30.05.2019r.) ostródzcy dzielnicowi gościli w komendzie przedszkolaków z Przedszkola Miejskiego nr 4 w Ostródzie.

Podczas wizyty przedszkolaki dowiedziały się na czym polega praca policjantów, zwiedziły posterunek i obejrzały sprzęty, którymi na co dzień posługują się funkcjonariusze. Największym zainteresowaniem jak zawsze cieszył się radiowóz policyjny, do którego dzieci chętnie wsiadały. Podczas wizyty nie zabrakło również rozmów na temat bezpieczeństwa.

Spotkanie w ostródzkiej komendzie odbyło się w ramach wojewódzkiego programu „Do źródeł wiedzy o bezpieczeństwie – otwarte jednostki Policji”.

Dodaj komentarz

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.