LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE POŻEGNAŁO MATURZYSTÓW

Tegoroczni maturzyści świętowali zakończenie roku szkolnego w piątek 27 kwietna 2018 r. Teraz mają jeszcze parę dni na powtórkę materiału przed rozpoczynającymi się 4 maja egzaminami maturalnymi.


Dla maturzystów z Liceum Ogólnokształcącego nr I im. Jana Bażyńskiego w Ostródzie piątek był ostatnim dniem ich licealnej przygody. Jak co roku podczas uroczystej gali wręczono uczniom z najlepszymi średnimi ocen świadectwa z tzw. czerwonym paskiem i nagrody za bardzo wysokie wyniki w nauce. Nauczyciele docenili także inne umiejętności swoich podopiecznych. Gratulowano i dziękowano im między innymi za osiągnięcia sportowe, działalność w chórze szkolnym, pracę w bibliotece szkolnej czy Teatrze „Bażyniak”.

W piątkowej uroczystości uczestniczyli nie tylko tegoroczni absolwenci, ale również, rodzice i nauczyciele, dla których popłynęły podziękowania za trud pracy i przygotowań do egzaminu przez 3 lata, a dla abiturientów, życzenia powodzenia na maturze. Już 4 maja młodzież ponownie odwiedzi szkolne mury, wtedy rozpocznie się maturalny maraton.

Autor: Jolanta Demczuk
Foto: uczennica kl. IIA

Dodaj komentarz

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.