ZA NAMI VIII WOJEWÓDZKI FESTIWAL PIOSENKI „ŚPIEWAĆ KAŻDY MOŻE”

Za nami VIII Wojewódzki Festiwal Piosenki „Śpiewać każdy może”. Kolejny raz niepełnosprawni wychowankowie ze Specjalnych Ośrodków Szkolno-Wychowawczych województwa Warmińsko – Mazurskiego mogli zaprezentować swoje talenty wokalne na scenie sali reprezentacyjnej ostródzkiego zamku.

W czasie festiwalu, który odbył się 26 kwietnia 2017 gościliśmy 18 wykonawców z ośrodków w Szymanowie, Szczytnie, Iławie, Nidzicy i Ostródzie.

Jak co roku festiwal miał swój wyjątkowy, niepowtarzalny klimat. Występy młodych artystów dostarczyły licznie zgromadzonej publiczności niezapomnianych doznań i wzruszeń.
Nagrodę główną oraz puchar Grand Prix ufundowany przez Starostę Powiatu Ostródzkiego otrzymała Kamila Czarnecka z ZPSW w Iławie.
Jury przyznało także I, II i III miejsce oraz 5 wyróżnień. Zdobywcą I miejsca został Seweryn Mróz z ZPSWR w Ostródzie, II miejsce otrzymał zespół „Chłopaki w krawatach” z ZPSWR w Ostródzie, III – Natalia Dąbrowska z SOSW w Nidzicy.
W przerwie, przewidzianej na obrady jury, zaprezentowała się młodzież zespołu wokalno-tanecznego „Alternatywni” z Gimnazjum nr 2 w Ostródzie.
Źródło: Powiat Ostróda

Dodaj komentarz

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.