KONKURS „MINIPLAYBACK SHOW” W SP2

21 marca 2017r. w Szkole Podstawowej Nr 2 im. Gustawa Gizewiusza w Ostródzie z okazji Pierwszego Dnia Wiosny odbył się wyjątkowy koncert. Na szkolnej scenie wystąpiły gwiazdy muzyki z całego świata.

Były to uczennice naszej szkoły, które rywalizowały w pierwszym szkolnym Konkursie Miniplayback Show. Polegał on na tym, że dziecko upodobniało się do swojego ulubionego artysty i możliwie wiernie naśladowało go na scenie.

Nie było to proste zadanie, ale dzięki pomocy rodziców, którzy zadbali o szczegóły zarówno w wyglądzie „gwiazd”, jak
i przygotowaniu rekwizytów potrzebnych do wiernego odtworzenia piosenek, dziewczynki stanęły na wysokości zadania. W konkursie zaprezentowało się siedem wokalistek: Julia Ogrodowczyk z kl. Ib jako Sarsa w piosence „Naucz mnie”, Wiktoria Nosewicz z kl. IIa jako Lady Gaga – „Poker face”, Wiktoria Skrzypczyńska z kl. IIa jako solistka Pięknych i Młodych – „Jedno słowo”, Malwina Natterman z kl. IIIb jako Rihanna – „Work”, Nelly Damaris Kuberska z kl. IIIa jako Martina Stoessel – „Libre Soy”, Julia Domańska z kl. IIIb jako Shakira i “Waka waka” oraz Zuzanna Margalska z kl. IIIb jako Jennifer Lopez i „Ain’t your mama”.

Uczniowie przyznali Nagrodę Publiczności Zuzannie Margalskiej, która razem z koleżankami – Natalią Oświecińską, Oliwią Węgier, Julią Jacyno i Agnieszką Zielińską, zaprezentowały piosenkę Jeniffer Lopez – „Ain’t your mama”. Jury wyróżniło występ Shakiry – Julii Domańskiej, jednak I miejsce ex aequo przyznano Zuzannie Margalskiej z klasy IIIb (Jennifer Lopez) oraz Wiktorii Nosewicz z klasy IIa (Lady Gaga). Serdecznie gratulujemy! Wszystkich chętnych już dziś zapraszamy do udziału za rok.

Dodaj komentarz

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.