POWIATOWE ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2022/2023

Powiatowe zakończenie roku szkolnego 2022/2023

W piątek, 23 czerwca br., w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w Miłakowie odbyła się powiatowa uroczystość z okazji zakończenia roku szkolnego 2022/2023. W akademii zorganizowanej przez Danutę Jurczak – Dyrektora Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Miłakowie uczestniczył Starosta Ostródzki, radni Rady Powiatu w Ostródzie, dyrektorzy szkół i placówek oświatowych, nauczyciele, pracownicy i uczniowie Ośrodka oraz zaproszeni goście.

Podczas uroczystości wręczone zostały świadectwa z czerwonym paskiem oraz nagrody dla uczniów, którzy uzyskali średnią ocen powyżej 4,75.

Starosta Ostródzki wręczył najlepszej absolwentce Szkoły Branżowej I Stopnia w Miłakowie wieczne pióro Parker, jako Nagrodę Primus Inter Pares. Nagroda ta – „Pierwszy wśród równych sobie” – jest najwyższym wyróżnieniem Starosty Ostródzkiego nadawanym najlepszym absolwentom szkół ponadpodstawowych Powiatu Ostródzkiego, nominowanym przez dyrektorów szkół.

Nie zabrakło także nagród i wyróżnień dla uczniów za wyróżniająca postawę, udział w licznych konkursach i pracę w wolontariacie.

Zanim zabrzmiał ostatni w tym roku szkolnym dzwonek wszyscy uczestnicy uroczystości mieli przyjemność obejrzeć program artystyczny w wykonaniu nauczycieli i uczniów Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Miłakowie.

Dodaj komentarz

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.