POWIATOWE ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2023/2024

Powiatowe Zakończenie Roku Szkolnego 2023/2024

21 czerwca 2024r w Zespole Szkół Zawodowych im. S. Petöfi odbyło się Powiatowe Zakończenie Roku Szkolnego 2023/24.

Uroczystość rozpoczęła się wprowadzeniem Pocztu Sztandarowego i odegraniem Hymnu Państwowego. Następnie głos zabrał Pan Dyrektor Henryk Rybacki, który przywitał zaproszonych gości:

– Rafał Dąbrowski – Burmistrz Miasta Ostróda

– Adrian Godlewski- przewodniczący Rady Miasta Ostróda

– Dorota Mazur – dyrektor Wydz. Oświaty, Kultury i Sportu- reprezentująca Starostę Ostródzkiego- p. Andrzeja Wiczkowskiego

-Anna Onisiewicz- wizytator reprezentująca Warmińsko- Mazurską Kurator Oświaty p. Jolantę Skrzypczyńską

-Zdzisław Sokołowski – dyrektor Państwowej Stacji Sanitarno- Epidemiologicznej w Ostródzie

– Ppłk Dariusz Szorc – Szef Wojskowego Centrum Rekrutacji w Ostródzie

-Roman Wiśniowiecki – ksiądz prałat

– Rafał Napiórkowski – Komendant Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Ostródzie

-Jolanta Dakowska- Członek Zarządu Powiatu

– Elżbieta Szydlik- Przewodnicząca Międzyzakładowej Organizacji Związkowej Pracowników Oświaty NSZZ Solidarność w Olsztynie

– Arkadiusz Łopatowski- Prezes ZNP w Ostródzie

– Teresa Wojtowicz- Kierownik Ośrodka Szkolenia i wychowania w Ostródzie Ochotniczy Hufiec Pracy

-Marek Olszewski -Kierownik Dzielnicowy( reprezentacja Powiatowego Komendanta Policji w Ostródzie

– Sierżant Marta Jagiełło- reprezentacja Powiatowej Komendy Policji w Ostródzie

-Podporucznik Agnieszka Zalewska- reprezentująca 20 BBZ w Bartoszycach

– St. kpr Łukasz Kujawa –reprezentujący 20 BBZ w Bartoszycach

-Dyrektorzy szkół i placówek oświatowych powiatu


Po przemówieniach zaproszonych gości nastąpiło wręczenie nagród „Primus Inter Pares Pierwszy wśród równych sobie”. Nagroda ta jest najwyższym wyróżnieniem Starosty Ostródzkiego nadanym najlepszym absolwentom szkół ponadpodstawowych powiatu ostródzkiego, nominowanym przez Dyrektora szkoły.

Nagrody otrzymali:

– Jakub Siwy – absolwent Zespołu Szkół Rolniczych im. Wincentego Witosa w Ostródzie

– Paweł Bińkowski – absolwent Zespołu Szkół Rolniczych im. Wincentego Witosa w Ostródzie

– Wiktor Lewandowski – absolwent Liceum Ogólnokształcącego Nr I im. Jana Bażyńskiego w Ostródzie

– Jakub Chełstowski – absolwent Salezjańskiego Liceum Ogólnokształcącego im. Św. Dominika Savio w Ostródzie

-Natalia Żółtowska- absolwentka Liceum Ogólnokształcącego Nr. II im. Leona Kruczkowskiego w Morągu

– Beniamin Krawczyk – absolwent Zespołu Szkół Zawodowych im. Sandora Petofi w Ostródzie

– Mikołaj Mieczysław Misiak – absolwent Zespołu Szkół Zawodowych im. Stanisława Staszica i CKU w Ostródzie

– Dorota Wastag –– absolwent Zespołu Szkół Zawodowych im. Stanisława Staszica i CKU w Ostródzie

– Wiktoria Anna Krasowska- absolwentka Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Dobrocinie

– Konrad Miloch – absolwent Zespołu Szkół Zawodowych o Ogólnokształcących im. 9 Drezdeńskiej Brygady Artylerii i Poradni Psychologiczno- Pedagogicznej w Morągu

Nastąpiło również wręczenie nagród dla najlepszych uczniów naszej szkoły.

Po wyprowadzeniu sztandaru goście obejrzeli i wysłuchali występu artystycznego uczniów.

 

 

Dodaj komentarz

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.